JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.

NAPISZ DO NAS

NAPRAWA I SERWIS SAMOCHODÓW

Każdy samochód musi w końcu odwiedzić serwis. Czy to wymiana oleju i płynów eksploatacyjnych czy też drobne lub bardziej skomplikowane naprawy – możesz bez obaw oddać go w nasze ręce. Oferujemy zarówno drobne naprawy jak wymiana tarcz i klocków hamulcowych, elementów zawieszenia – jak i bardziej skomplikowane naprawy mechaniczne.

Dzięki długoletniemu, sięgającemu ponad 20 lat doświadczeniu w obsłudze i serwisowaniu samochodów, jesteśmy w stanie szybko rozpoznać typowe problemy trapiące dany model i bezbłędnie zdiagnozować przyczynę awarii. Oferujemy pełny pakiet usług mechaniki pojazdowej w różnych pojazdach mechanicznych, poczynając od aut osobowych, aut dostawczych, traktorów, na autach zabytkowych kończąc.

ZAKRES WYKONYWANYCH USŁUG

Oferujemy pełny pakiet usług z zakresu mechaniki i naprawy pojazdów. To jest przeglądy okresowe w skład których wchodzi wymiana oleju, płynu hamulcowego, płynu chłodzącego oraz wymiana filtrów. Ponadto wykonujemy naprawy układów kierowniczych, hamulcowych, wydechowych, naprawę zawieszenia. Nie boimy się również bardziej skomplikowanych napraw takich jak wymiana rozrządu, sprzęgła z dwumasą czy diagnostyka oraz naprawa silnika.

Oferujemy profesjonalne podejście i konkurencyjne ceny. Każdą naprawę i usługę wyceniamy indywidualnie, zapraszamy do kontaktu z nami.

© Copyright 2018