JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.

NAPISZ DO NAS

NAPRAWY POWYPADKOWE BEZGOTÓWKOWE, Z OC SPRAWCY

Stłuczki, wypadki i inne zdarzenia drogowe to zdecydowanie nic przyjemnego. Przez nie, możemy narazić na szwank nasze zdrowie, ale również portfel. Na szczęście z pomocą przychodzą nam ubezpieczenia komunikacyjne. Jeśli to nie Ty spowodowałeś kolizję, czyli byłeś poszkodowanym, bądź też, niezależnie od winy, masz wykupione ubezpieczenie AC – koszt naprawy Twojego auta pokryje ubezpieczyciel.

Oferujemy kompleksową obsługę szkód, poczynając od załadunku na lawetę i holowania Twojego uszkodzonego auta z miejsca zdarzenia, pomocy w załatwieniu wszystkich formalności z ubezpieczycielem, udostępnienia auta do oględzin rzeczoznawcy czy pomocy w przypadku propozycji wypłaty zaniżonego odszkodowania.

Zaniżone odszkodowanie to częsta praktyka firm ubezpieczeniowych, które proponują nieświadomym klientom kwoty stanowiące zaledwie ułamek sumy potrzebnej do kompleksowej naprawy pojazdu na oryginalnych częściach. Współpracujemy z kancelarią prawną, która pomaga dochodzić nam praw naszych klientów.

Po potwierdzeniu kosztorysu następuje już sama naprawa, wymieniamy części na nowe oryginalne z ASO lub najwyższej jakości zamienniki, wykonujemy u nas wszystkie prace blacharskie, lakiernicze i mechaniczne – tak by Twoje auto po kolizji wróciło do pełnej sprawności.

 

BEZPŁATNE AUTO ZASTĘPCZE

Na cały okres naprawy i likwidacji szkody komunikacyjnej, jeśli to nie Ty byłeś winny kolizji przysługuje Ci auto zastępcze. Otrzymujesz je bezgotówkowo, koszt jego wynajmu pokrywany jest OC sprawcy kolizji.

Kliknij tutaj by zobaczyć auta zastępcze dla naszych klientów.   

 

WYCENA

Nasze usługi wykonujemy bezgotówkowo, jeśli to nie Ty byłeś sprawcą kolizji, bądź też posiadasz ubezpieczenie AC to ubezpieczyciel pokrywa wszystkie koszty części zamiennych czy usług blacharsko-lakierniczych. Nie musisz się o nic martwić. Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności.

 

MIAŁEŚ SZKODĘ KOMUNIKACYJNĄ?

Zajmiemy się za Ciebie wszystkimi formalnościami, naprawiamy Twoje auto bezgotówkowo a także otrzymasz bezpłatnie auto zastępcze z polisy OC sprawcy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
© Copyright 2018